Drużynowe Mistrzostwa PSKO

W niedzielę wieczorem wróciliśmy do Gdyni, po weekendzie spędzonym w Charzykowach. Odbywały się tam DMP nazywane po prostu drużynówkami. Zmagaliśmy się dwa dni i wszystkie zaplanowane wyścigi były rozegrane.

Startowaliśmy jako YKP1 w składzie Mikołaj Staniul (kapitan), Ola Melzacka, Wiktor Kamiński, Mikołaj Jaworski i ja – Agnieszka Urbaś. Nasz klub wystawił również drugi skład (YKP2) w składzie Hania Dzik (kapitan), Maja Micińska, Agata Wiśniewska, Zuzia Szadziul i Rafał Szymczak.

Na początek znaleźliśmy się w grupie B, razem z naszym drugim składem i obu drużynom udało się przejść do złotej grupy! Wyścigi złotej, srebrnej i brązowej grupy odbywały się już w niedziele. Udało się nam wejść do półfinałów bez żadnej przegranej.

O finał walczyliśmy z drużyną JKW Poznań i byliśmy raczej pozytywnie nastawieni. Mimo wszystko ledwo udało nam się wejść do finału, ale najważniejsze że się udało!! Pozostało nam już tylko zmierzyć się z drużyną CHKŻ1 i niestety okazaliśmy się gorsi. Przegraliśmy oba pojedynki, ale zajęliśmy bardzo dobre – 2 miejsce, a nasza druga drużyna zajęła miejsce 6! Miejsce trzecie wywalczyli zawodnicy YK Stal.

Może za rok będzie lepiej? Kto wie ;)

zdjęcia zrobione przez Panią Małgosię Wąsowską DZIĘKUJEMY!, więcej zdjęć: https://picasaweb.google.com/100172803849907294919/DruzynaYKPGdyniaNaMPWCharzykowach?authkey=Gv1sRgCILSp4Lfm69U#

Dodaj komentarz

Adres elektroniczny nie będzie publicznie widoczny.

*

*