Memoriał Ottona Weilanda

Od piątku do niedzieli odbywały się regaty „Memoriał Ottona Weilanda” w Charzykowy, organizowane przez klub CHKŻ Chojnice. W grupie A wystartowało 42 zawodników, a w grupie B aż 137! W ciągu tych trzech dni udało się rozegrać 7 wyścigów (w grupie B – 6 wyścigów).
Wiadomo, że pływanie na jeziorze jest ciężkie, liczne zmiany dawały o sobie znać i w poszczególnych wyścigach można było odrobić lub stracić dużo miejsc. Ja przekonałam się o tym ostatniego dnia, w ostatnim wyścigu gdzie na drugiej halsówce  z miejsca 20 znalazłam się na 1 :).
Regaty skończyłam na  4 miejscu (2 z dziewczyn). Nasz klub ma się czym pochwalić bo miejsca 2-6 były zajęte przez YKP. W grupie B również wygrał zawodnik z naszego klubu – Tytus, trzeci był Borys, a piąty Staś.
W między czasie odbył się turniej piłki nożnej, w którym nasz klub (w składzie Szymon, Mikołaj, Wiktor, Tytus, Staś i Misiek) zajął II miejsce. Oczywiście ja, Hania i Rafał pomogliśmy drużynie oglądając mecze i ‘kibicując’ :).

zwycięzcy grupa A

zwycięzcy grupa B

turniej piłki nożnej – zwycięzcy

wyniki dostępne na stronie chkz.pl


Dodaj komentarz

Adres elektroniczny nie będzie publicznie widoczny.

*

*